Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Виїзне засідання Загальних зборів Відділення зоотехнії НААН 18.09.2015

Виїзне засідання Загальних зборів Відділення зоотехнії НААН

        17 вересня 2015 р. відбулось виїзне засідання Загальних зборів Відділення зоотехнії НААН на базі Інституту тваринництва НААН (м. Харків), на якому розглядались такі питання: наукове забезпечення за стратегії розвитку рибного господарства внутрішніх водойм України, концептуальні засади розвитку скотарства, свинарства та вівчарства, робота наукових установ Відділення з питання організації виконання розпорядчих документів Президії НААН і Відділення зоотехнії НААН, кадрове забезпечення наукових досліджень Інституту тваринництва НААН та його участь у формуванні та реалізації регіональних проектів розвитку тваринництва.

У роботі Загальних зборів взяли участь віце-президент НААН Бащенко М.І., директор Департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Харківської облдержадміністрації Нездюра О.В, директори наукових установ Відділення зоотехнії НААН, керівники державних підприємств дослідних господарств, науковці та представники регіональних засобів масової інформації.

Віце-президент НААН академік НААН Бащенко М.І. наголосив на доцільності проведення круглих столів з питань реконструкції із запровадження нових технологій скотарства та свинарства у дослідних господарств. Йшлося також про збереження генофонду сільськогосподарських тварин в Україні та участь дослідних господарств мережі НААН у цьому процесі, зосереджено увагу на необхідності підвищення кваліфікації наукових кадрів у галузевих наукових установах Відділення.

Учасники Загальних зборів відвідали сучасні тваринницькі комплекси з виробництва молока – ДП «ДГ «Кутузівка» Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН» та ТОВ «Агросвіт», Вовчанський р-н, Харківська обл., в яких втілено новітні технології виробництва і забезпечення якості продукції молочного скотарства за спільних зусиль виробничників та науковців. Далі науковці ознайомились з роботою Випробувального центру з оцінки якості продуктів тваринництва і кормів та лабораторії молекулярно-генетичних досліджень Інституту тваринництва НААН. 


Повернення до спискуНовини України

Пошук: