Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

Пошук:
 

08
вересня 2023

Міжнародний День поля “Особливості вирощування зернових, зернобобових і технічних культур за умов різкоконтинентального клімату”

ПРОГРАМА науково-практичного семінару “Міжнародний День поля “Особливості вирощування зернових, зернобобових і технічних культур за умов різкоконтинентального клімату” Дата проведення: 8 вересня 2023 р. Адреса: Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Созонівка, вул. Центральна, 2, ІСГС НААН Учасники: керівництво та представники регіональних органів влади, департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОВА, компаній-дистриб’юторів ЗЗР, добрив та с.-г. техніки, керівники та спеціалісти агроформувань різних форм власності, науковці. 9:00-9:30 – реєстрація учасників на науково-інноваційному полігоні ІСГС НААН.


01
листопада 2023

Міжнародна НПК "Фітосанітарна безпека за умов новітніх викликів. Напрями та пріоритети"

Міжнародна науково-практична конференція до 85-річчя Української науково-дослідної станції карантину рослин ІЗР "Фітосанітарна безпека за умов новітніх викликів. Напрями та пріоритети" 1-2 листопада 2023 р. Шановні колеги нагадуємо, що Вас запрошено до участі у конференції. Форма проведення: змішана on-line на платформі ZOOM (посилання буде надіслано після 15 жовтня 2023 р. згідно з поданими заявками). Офіційні мови конференції: українська, англійська. Ключові напрями конференції: наукове забезпечення фітосанітарного стану; захист і


Новости 1 — 2 з 2
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець