Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
USAID презентує результати проекту Агроінвест 27.11.2015

USAID презентує результати проекту Агроінвест

У понеділок, 30 листопада 2015 року, з 9:00 до 15:00, в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться заключна конференція Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAІD) «АгроІнвест».
Тема конференції: «Проект USAID АгроІнвест: п’ять років підтримки розвитку сільського господарства України, з думкою про майбутнє!» Під час конференції будуть підбиті підсумки 5-річної роботи Проекту АгроІнвест, спрямованої на розвиток аграрного сектора України. Крім того, учасники конференції обговорять нагальні питання, які стоять перед аграрним сектором України і потребують подальшої підтримки, в тому числі з боку донорської спільноти. Велика увага буде приділена питанням реформування земельних відносин, створення умов для підвищення продуктивності сільського господарства та налагодження збуту продукції.

Із вступними промовами на конференції виступлять Джед Бартон, Директор Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові, Олексій Павленко, Міністр аграрної політики та продовольства України та Леонід Козаченко, народний депутат України.

До участі у заході запрошені представники Міністерства аграрної політики та продовольства України та обласних департаментів агропромислового розвитку, донорської спільноти, Посольства США, Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації, Американської торговельної палати, Європейської бізнес асоціації, Українського клубу аграрної бізнесу, Аграрного союзу України та інших галузевих асоціацій агропромислового комплексу, Земельної спілки України, Національної асоціації кредитних спілок України та Всеукраїнської асоціації кредитних спілок та інших партнерських організацій Проекту АгроІнвест.

Під час конференції працюватиме виставка продукції сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, членів галузевих асоціацій та неурядових організацій – партнерів АгроІнвесту.

Запрошуємо представників засобів масової інформаціївзяти участь у заході.
Для акредитації звертатись до Марини Зарицької за
телефоном (044) 232 9755 або mzarytska@agroinvest.org.ua , або заповнити форму http://goo.gl/forms/ktClPmUphP
до 14:00 27 листопада 2015 року.

Джерело: USAID

Повернення до списку