У НААН відбувся круглий стіл на тему: «Методичне забезпечення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення»
Президент Національної академії аграрних наук Ярослав Гадзало у вступному слові зауважив, що «в Україні впродовж багатьох років не проводилася оцінка земель сільськогосподарського призначення». «У 2008 році Інститут аграрної економіки НААН розробив новий методичний підхід щодо визначення нормативно-грошової оцінки земель. В свою чергу, Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського розробив нову методику встановлення грошової оцінки ґрунтів орних земель в Україні», - повідомив він. У 2012 році, Інститут біоресурсів НААН запропонував показники рентного доходу у розрізі областей Україні. Ярослав Гадзало зауважив, що Президія НААН створила експертну групу із науковців, які займаються питанням вартісної оцінки землі і надають свої рекомендації.
Присутній на засіданні круглого столу заступник міністра аграрної політики та продовольства Володимир Лапа, зазначив що, в Україні « сьогодні необхідна поступова лібералізація ринку, враховуючи інтереси всіх суб'єктів земельних відносин. А ті напрацювання, які є в системі НААН ми як Міністерство маємо брати на озброєння».
Під час роботи круглого столу присутні обговорили пропозиції та рекомендації експертної групи науковців НААН щодо оновлення методичних засад нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення; нові методичні підходи щодо удосконалення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення; методичний підхід до визначення грошової оцінки орних земель тощо. Також було прийнято рішення щодо створення робочої групи у складі науковців НААН, профільних спеціалістів МінАПК для вдосконалення єдиної методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та до 1 вересня 2016 року надати її на розгляд Кабінету міністрів України.
Пошук:
27.11.2015
USAID презентує результати проекту Агроінвест
23.11.2015
Чи є майбутнє в українського органічного виробництва?
17.11.2015
В експорті продукції м’ясної групи зберігається тенденція диверсифікації – ННЦ Інститут аграрної економіки
16.11.2015
Зміни кліматичних умов в Україні призведуть до підвищення рентабельності вирощування озимих культур — Укргідрометеоцентр
16.11.2015
Агропромислові енергетичні плантації — шлях до енергонезалежності України
Новини України 821 — 825 з 887
Початок | Поперед. | 163 164 165 166 167 | Наст. | Кінець
