Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Науково-методична рада Держветфітослужби України буде оновлена 25.12.2015

Науково-методична рада Держветфітослужби України буде оновлена

Науково-методична рада Держветфітослужби України буде повністю оновлена у відповідності до вимог часу. Таке рішення було прийнято під час засідання останньої, яке відбулося 22 грудня 2016 року за участю представників центрального апарату Держветфітослужби України, Державного науково- дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок, Державного науково- контрольного інституту біотехнологій і штамів мікроорганізмів, керівників наукових установ та науково-виробничих центрів, відділення ветеринарної медицини НААН України та представників факультетів ветеринарної медицини вищих навчальних закладів.
Під час роботи учасники засідання, зокрема, зазначили необхідність внести зміни до спільного наказу Держветфітослужби України та Національної академії аграрних наук України про створення робочих комісій з координації наукових досліджень з актуальних напрямів галузі ветеринарної медицини від 13 січня 2013 року. У зв'язку з цим прийнято рішення до 12 січня 2016 року визначитися з керівниками десяти робочих комісій з актуальних напрямків ветеринарної медицини, а до 18 січня - укомплектувати їх склад.
Також було прийнято рішення затвердити положення про Науково-методичну раду в новій редакції.
Учасники засідання погодилися з пропозицією оновити склад Науково- методичної ради, до якого увійдуть фахівці Національної академії аграрних наук України, вищих навчальних закладів, та Держпродспоживслужби. Новий склад буде затверджено відразу після того, як запрацює новостворена Служба.
Крім того, були розглянуті розроблені упродовж 2015 року науково-методичні рекомендації, які направлені на доопрацювання науковим установам із урахуванням пропозицій та зауважень рецензентів. Доопрацьовані рекомендації будуть винесені на чергове засідання Науково-методичної ради Держветфітослужби України, яке відбудеться у першому кварталі 2016 року.
Також заплановано створити спеціальну робочу групу, яка формуватиме порядок проходження науково-методичних рекомендацій, визначатиме вимоги до складання та критерії замовлення цих рекомендацій. Робоча група буде робочим органом Науково-методичної ради, збиратиметься щоквартально та складатиметься з керівників комісій з координації наукових досліджень із актуальних напрямків в галузі ветеринарної медицини.


Повернення до списку