Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

Зустріч президента НААН Ярослава Гадзала з Надзвичайним і Повноважним Послом Киргизької Республіки в Україні Жусупбеком Шаріповим.

27 листопада 2019 року в апараті Президії Національної академії аграрних наук України, за ініціативи Посольства Киргизької Республіки в Україні, відбулася зустріч президента НААН Ярослава Гадзала з Надзвичайним і Повноважним Послом Киргизької Республіки в Україні Жусупбеком Шаріповим.

У зустрічі брали участь радник Посольства Ермек Сарибаєв та представник Торгово-промислової палати Киргизької Республіки в Україні Азамат Ізмаїлов.

Сторони обговорили тенденції розвитку сільського господарства обох країн, поглиблення наукової співпраці з обміну генетичними ресурсами в галузях картоплярства, садівництва, технічних та лікарських рослин. Киргизьку сторону цікавили напрацювання з рибництва і бджільництва та організація і проведення спільних семінарів, форумів тощо.

Ярослав Гадзало отримав запрошення відвідати Киргизстан та взяти участь у другому киргизько-українському бізнес форумі у місті Бішкек у червні 2020 року.

Продовженням взаємин буде й участь відповідних інституцій країн у щорічній виставці АГРО 2020 (м. Київ) та бізнес форумі (м. Черкаси) у наступному році.