Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

Пошук:
 

Члени НААН підготували рекомендації щодо заготівлі кормів в умовах війни та обмежених ресурсів

Виробництво прогнозованої кількості кормів в умовах воєнного стану ускладнюється дефіцитом енергетичних та людських ресурсів, а також нестійкими погодними умовами. Важлива роль у виробництві кормів для сімейних ферм та особистих селянських господарств належить створенню центрів виробництва кормів в об’єднаних територіальних громадах.

Доповідь президента НААН Ярослава Гадзала на Загальних зборах Національної академії аграрних наук України

Високоповажні члени Академії! Шановні запрошені, учасники засідання Загальних зборів! Сьогодні ми підводимо підсумки нашої діяльності за 2021 рік. Рік, що минув, як, до речі, й попередні роки, був насичений багатьма важливими подіями в житті Національної академії аграрних наук України. Минулий 2021 рік був ще й осо

Четверо фахівців НААН увійшли в робочу групу, яка фіксує екозлочини росії в Україні

Четверо фахівців Національної академії аграрних наук України увійшли в робочу групу при Державній екологічній інспекції, яка розробляє методики визначення шкоди та збитків, завданих природним ресурсам та навколишньому середовищу внаслідок збройної агресії російської федерації. Із початку повномасштабного вторгнення зафіксовано вже понад 200 екозлочинів рф.

Інформація 1 — 20 з 418
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі