Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

Ярослав Гадзало вітає з Днем Конституції

Дорогі співвітчизники! Від щирого серця вітаю вас з Днем Конституції України!

Понад три століття тому, в 1710 році світ побачив один з найпрогресивніших документів свого часу - «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького» Пилипа Орлика. І сьогодні українська Конституція, як спадкоємиця ідей та принципів, закладених у документі славного гетьмана, - один з найбільш демократичних Основних Законів у світі.

У цей день особливо хочу привітати справжніх оборонців Конституції України – українських захисників і захисниць, які боронять незалежність та державний суверенітет від російського окупанта. Дякую українським солдатам за те, що зустрічаємо 28-ту річницю Конституції у вільній, незалежній, європейській Україні.

В Основному законі, ухваленому 28 років тому, чітко зафіксовано, що Україна - суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Саме таку державу ми будуємо. І всі спроби російської недоімперії військовими або іншими агресивними діями зупинити нас на цьому шляху – приречені. Я твердо вірю у досягнення спільної для нас усіх мети. Шануймо ідеї та принципи, за якими живе Україна, та захищаймо їх разом!

Із повагою

Президент Національної академії аграрних наук України

Ярослав Гадзало