Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

Президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало взяв участь у засіданні Координаційного комітету Союзу Європейських аграрних академій (UEAA)

Президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало взяв участь у засіданні Координаційного комітету Союзу Європейських аграрних академій (UEAA), яке відбулося 06-07 грудня 2019 року у місті Прага, Чеська республіка.

Перший день зустрічі, модератором якої був заступник голови Бюро Чеської Академії, професор Вілєм Подразскій, проходив у Блакитній вітальні будинку Чеської академії сільськогосподарських наук (CAAS). Голова Союзу UEAA професор Мішель Станка коротко поінформував учасників зібрання про діяльність UEAA на зараз і про підготовку наступної Генеральної Асамблеї та засідання Координаційного комітету у 2020 році в Грузії.

Суботні збори відбулися в штаб-квартирі Асоціації наукових організацій, де з доповіддю «Біоекономіка і цифрова економіка для розвитку сільського господарства» виступила професор Байба Рівза з Латвійської сільськогосподарської академії.