Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN

ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка АГРО-2019

Національна академія аграрних наук України вкотре прийняла участь у «АГРО-2019» — найбільшій агропромисловій виставці в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України. Вона є діловим заходом, що відкривє можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

 

 

Офіційне відкриття ХХХІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» відбулося за участі Першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофимцевої , голови підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, народного депутата України Леоніда Козаченко.

 

В своєму вітальному слові Перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів відзначив плідну роботу аграрного сектору України та роль Академії аграрних наук України в його формуванні.

« Я би подякував Академії аграрних наук та науковцям в цілому за спільний продукт який ми створили з вами за останніх 5 років» - зазначив Степан Кубів.

Більше фото за посиланням: www.facebook.com