Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Новини НААН

Відбулося засідання Загальних зборів Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН

25 березня 2015 року в Національному науковому центрі «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України» відбулося засідання Загальних зборів Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН.

Коло учасників: дійсні члени (академіки) НААН, члени-кореспонденти НААН, почесні члени НААН, члени Відділення за посадою.

У роботі Загальних зборів Відділення взяли участь: директор департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики України Топчій В.М., генеральний директор Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» Мінагрополітики України  Яцук І.П., головний спеціаліст Відділу земель несільськогосподарського призначення департаменту землеустрою, використання та охорони земель Євсюкова Дар’я Миколаївна, всього у засіданні взяли участь 45 осіб.

З доповіддю на тему: «Про підсумки діяльності Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН за 2014 р. та основні завдання на перспективу» виступила в.о. академіка-секретаря Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН, доктор біологічних наук Пилипенко Л.А.

        З доповіддю на тему: «Сівозміни – як основа сталого землекористування та продовольчої безпеки України» виступив директор ННЦ «Інститут землеробства НААН», член-кореспондент НААН Камінський В.Ф.

        Були заслухані звіти академіка НААН Прістера Б.С. та члена-кореспондента НААН Надикта В.Т. про роботу за  2012- 2014 рр., а також інформацію члена-кореспондента НААН Волкогона В.В. про методичні рекомендації  «Мікробні препарати в сучасних аграрних технологіях». Рецензентами даних рекомендацій були: академік НААН Бойко А.Л., член-кореспондент НААН Тараріко Ю.О.


Повернення до спискуНовини України

Пошук: