Фонд «Монсанто» виділить грант на оцифрування депозитарію Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки
Фонд «Монсанто» оголосив про рішення виділити 25 тис. доларів США (близько 600 тис. гривень) на реалізацію проекту Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України. Проект передбачає створення лабораторії для оцифрування фондів бібліотеки – унікальної колекції вітчизняних та іноземних видань аграрної тематики ХІХ-ХХІ століть обсягом понад 1 мільйон одиниць збереження.
За кошти гранту буде придбано необхідне обладнання та програмне забезпечення, що дозволить зберегти у цифровому вигляді раритетні видання з колекції бібліотеки. У перспективі оцифрування дозволить також надати доступ до фондів бібліотеки для більш широкого кола читачів.
«Доступ до унікальної колекції літератури аграрної тематики мають отримати як учені та студенти, так і практикуючі агрономи, – зазначив Віталій Федьчук, директор з корпоративних питань та зв’язків з громадськістю «Монсанто Україна». – Сподіваємося, що це не лише сприятиме розвитку аграрної науки України, але й допоможе фахівцями аграрного сектору розвивати та поглиблювати свої знання».
Пошук:
18.08.2015
У липні Україна експортувала зерно на 421,4 млн доларів
17.08.2015
Українські садівники не змогли диверсифікувати експортні поставки яблук — експерт
16.08.2015
В Україні зібрали вже майже 2 млн тонн картоплі
14.08.2015
Кукурудзяні несподіванки: як вплине на врожай аномальна спека - думки експертів
13.08.2015
І від боротьби з підтопленням зиск буває
Новини України 871 — 875 з 899
Початок | Поперед. | 173 174 175 176 177 | Наст. | Кінець
