Візит Посла Киргизької Республіки до Національної Академії аграрних наук
2 жовтня Національну Академію аграрних наук відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Улукбек Чіналієв та представник Торговельно-промислової палати Киргизької Республіки в Україні Азамат Ісмаїлов.
Президент НААН Ярослав Гадзало та директор Інституту картоплярства НААН Анатолій Бондарчук обговорили з гостями перспективи співробітництва в галузі тваринництва, насінництві. Результатом зустрічі стала домовленість про участь представників Інституту картоплярства НААН у міжнародному семінарі, який відбудеться в жовтні у Киргизькій Республіці.
Учасники заходу сподіваються, що співробітництво між нашими країнами сприятиме спільним науковим розробкам на основі двосторонніх угод, можливості обміну сортами для випробування, пошуку експортних ринків з метою створення передумов для підвищення прибутковості сільського господарства.
Пошук:
25.08.2015
Треба виходити на ринки з готовими продовольчими товарами, де буде написано: "Якісно зроблено в Україні", - Арсеній Яценюк
19.08.2015
Вірус небезпеки. Чума свиней може боляче вдарити по експорту м’яса і зерна
18.08.2015
У липні Україна експортувала зерно на 421,4 млн доларів
17.08.2015
Українські садівники не змогли диверсифікувати експортні поставки яблук — експерт
16.08.2015
В Україні зібрали вже майже 2 млн тонн картоплі
Новини України 856 — 860 з 886
Початок | Поперед. | 170 171 172 173 174 | Наст. | Кінець
