Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
В Україні проведуть реформу у сфері насінництва та розсадництва 05.05.2015

В Україні проведуть реформу у сфері насінництва та розсадництва

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №1460-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері насінництва у відповідність з європейськими та міжнародними вимогами)». 
Про це повідомляє офіційний сайті Верховної Ради. Ініціаторами законопроекту виступили нардепи Іван Мірошниченко, Вадим Івченко та Олександр Бакуменко. 
«Проект закону розроблений з метою приведення законодавства України у сфері насінництва та розсадництва у відповідність до європейських та міжнародних вимог. 
Запропоновані зміни до чинного законодавства покликані захистити виробників від ймовірних ризиків та втрат, які можуть мати місце після набуття чинності Угодою про асоціацію внаслідок посилення конкуренції на внутрішньому ринку з боку європейських компаній», — запевняють автори. 
У законопроекті також передбачається більш проста схема реєстрації нових сортів насіння, а також введення систем сертифікування на основі європейських стандартів. 

Докладніше за посиланням: http://agravery.com/ua/zakon/show/v-ukraini-provedut-reformu-u-sferi-nasinnictva-ta-rozsadnictva

Повернення до списку