Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Очільниця ІКОСГ НААН представила Україну на засіданні Єврокомісії 23.05.2024

Очільниця ІКОСГ НААН представила Україну на засіданні Єврокомісії

У Брюселі в змішаному форматі відбулася роз’яснювальна зустріч Європейської Комісії та України і Молдови щодо здійснення офіційного скринінгу у рамках переговорного розділу 27 «Довкілля та зміна клімату». До української делегації, яку очолив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Євгеній Федоренко, увійшли представники профільних Міністерств, державних служб та агентств, офісів Генерального прокурора, віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Національну академію аграрних наук України представила директорка Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН Раїса Вожегова.

21-22-05-2

Основною метою зустрічі стало проведення сесії, на якій експерти Єврокомісії надали відповіді на питання делегації України, щодо якнайшвидшого вступу України до Євросоюзу. Представники Єврокомісії у своїх виступах підтвердили свою відданість суверенітету, незалежності, єдності та територіальній цілісності України та наголошували, що Європа підтримує Україну в нелегкій боротьбі проти агресії РФ. Зі свого боку представники України висловили вдячність за підтримку та проінформували учасників  про основні досягнення України у сфері захисту довкілля та зміни клімату у рамках виконання рекомендацій Єврокомісії. Повернення до списку