Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Відбулось продовження серії зустрічей  організаційного комітету науково-творчого проєкту “Сяйво українських талантів: благодійний бал” 03.05.2024

Відбулось продовження серії зустрічей організаційного комітету науково-творчого проєкту “Сяйво українських талантів: благодійний бал”

Відбулось продовження серії зустрічей  організаційного комітету науково-творчого проєкту “Сяйво українських талантів: благодійний бал” в рамках науково-практичної конференції “Співпраця науки, освіти, бізнесу та влади: шляхи до міжнародного співробітництва”

До зібрання долучилась кандидат сільськогосподарських наук, старший дослідник, завідувач відділу аспірантури і докторантури Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН.Олеся Дробіт. 
Захід був спрямований на розвиток творчої складової заходу. З кожним днем він набирає нових обертів, перетворюючись у Всеукраїнську подію, яка об'єднує людей з різних куточків нашої України. 

Запрошення на участь у науково-творчому благодійному проєкті!

Шановні друзі!

Ми раді запросити вас долучитися до підготовки та реалізації науково-творчого благодійного проєкту, ініційованого в Раді молодих вчених ДУ «ІРЕЕД НАН України» – “Сяйво українських талантів: благодійний Бал”. Цей проєкт запланований у рамках науково-практичної конференції “Співпраця науки, освіти, бізнесу та влади: шляхи до міжнародного співробітництва”.

У 2023 році ми вже успішно реалізували яскраву подію та зробили значний благодійний внесок на підтримку Збройним Силам України.
Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо повторити цей успіх і продовжити нашу співпрацю на благо нашої України.
  • Детальну інформацію ви можете знайти у буклеті.
  • Офіційний лист-запрошення.
  • Якщо Ви бажаєте стати частиною цього надзвичайного проєкту, просимо Вас заповнити анкету.
Долучайтеся до благодійного Балу та разом ми будемо створювати яскраве майбутнє!

Контакти: Анна Тютюнник
+380634365500
anna12345874@gmail.com

Повернення до списку