Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Мінагрополітики запустило платформу для допомоги аграріям у проведенні посівної 08.03.2022

Мінагрополітики запустило платформу для допомоги аграріям у проведенні посівної

Мінагрополітики запустило платформу для допомоги аграріям у проведенні посівної-2022, для цього створили спеціальну платформу - agrostatus.org. Її мета - з’ясувати, які потреби мають аграрії для успішного старту посівної та допомогти ці потреби покрити за рахунок фондів коштів держави й міжнародної підтримки.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

"Шановні аграрії! 

У цей найскладніший для нашої держави час на нас із вами лежить дуже важлива місія — забезпечити Україну продовольством у повній мірі.

Торік ми реалізували земельну реформу, зібрали рекордний врожай. Завдяки цьому у нас є всі необхідні запаси пшениці, ячменю, кукурудзи, цукру та іншого збіжжя. Наші засіки — повні! Але вони не повинні спустошуватися. Ми повинні зробити все, щоб в цьому році наповнити їх новим щедрим урожаєм.

Зараз на нас покладають надію мільйони українців, адже ви, аграрії, є основою економічного розвитку держави".

За словами Романа Лещенка, Мінагрополітики взяло на себе додаткові функції для координації розподілу всього, що необхідно для забезпечення посівної кампанії-2022 (дизелю, насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту). Для цього створили спеціальну платформу https://agrostatus.org/

На ній треба заповнити спеціальну заявку за вашими потребами. Далі Мінагрополітики через засоби зв’язку зорієнтує щодо всіх подальших дій.


Повернення до списку