Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
У Мінагрополітики сформували Громадську раду 15.12.2021

У Мінагрополітики сформували Громадську раду

Під час установчих зборів сформували новий склад Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України. У Громадську раду увійшли 35 людей – представників інститутів громадянського суспільства. Вони надаватимуть експертну та консультативну допомогу міністерству, а також можуть здійснювати експертну перевірку проєктів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики.

Установчі збори відкрив Міністр Роман Лещенко, наголосивши, що одним з першочергових та важливих завдань у новоствореному Міністерстві аграрної політики та продовольства України було відновлення роботи Громадської ради.

"Сподіваюсь, що громадська рада буде активно включатися в роботу. Нам важлива позиція, досвід та ідея кожного із вас, тому хто не увійде до Громадської ради – запрошуємо всіх до асоційованого членства", - зазначив Міністр Роман Лещенко.

070f67bc180ab0fc6cde59a440943c7d.jpg

Він також висловив сподівання, що з нового року Громадська рада розпочне свою діяльність і посилить інституційну спроможність Мінагрополітики.

Наступного засідання Громадська рада обере Голову та його заступників і повноцінно запрацює.Громадська рада – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

Повернення до списку