Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Цього тижня Верховна Рада планує розглянути чотири важливі аграрні законопроєкти 02.11.2021

Цього тижня Верховна Рада планує розглянути чотири важливі аграрні законопроєкти

Під час пленарного засідання на цьому тижні депутати Верховної Ради України планують розглянути низку важливих аграрних законопроєктів.

Серед них:
  • №3205-2 Проект Закону про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві;
  • №4515 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про землеустрій" щодо уніфікації деяких видів документації із землеустрою;
  • №4558 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження з пестицидами і агрохімікатами;
  • №5274 Проект Закону про розвиток галузі бджільництва, охорону, захист та збереження бджіл.
Зокрема, щодо важливості прийняття останнього законопроєкту висловився Президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало.

"Українські пасічники останніми роками з нетерпінням очікують на закон, який дасть поштовх до розвитку галузі, а головне охорону та захист бджіл. Адже для України бджоли мають важливу господарську цінність: вони виконують функцію запилення, що сприяє підвищенню врожайності сільськогосподарських рослин та є біоіндикаторами екосистеми та стану довкілля. І, незважаючи на рекордні цифри в експорті українського меду, цей продукт експортується, як сировина за найнижчою ціною у світі. Прийняття цього законопроєкту зможе виправити ситуацію, що склалася і вивести українське бджільництво на світовий конкурентний ринок", - зауважив Ярослав Гадзало.

52c9e9055dee6ebd63ccb3befcb4ec72.jpg


Повернення до списку