Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
14.04.2021

«Доступні кредити 5-7-9%»: найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства

Від початку програми «Доступні кредити 5-7-9%» банки-учасники видали 13 104 кредити на загальну суму понад 32 млрд грн, з яких 14,4 млрд грн виділено на рефінансування попередньо отриманих позик, 4,9 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 12 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (53%), торгівлі та виробництва (20%) та промислової переробки (15%). Що стосується регіонів, то тут лідерами залишаються Львівська, Харківська та Київська області.

Також інформується, що за останній тиждень банки-учасники програми підписали 565 договорів на суму майже 1,2 млрд грн. Зокрема, 758 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%. 261 млн грн – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала 132 млн грн.


Повернення до списку