Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
На засіданні Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики обговорювались проблемні питання  розвитку тваринництва в Україні 17.02.2021

На засіданні Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики обговорювались проблемні питання розвитку тваринництва в Україні


17 лютого на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, в якому  взяв участь Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, розпалилася палка дискусія щодо подальшого розвитку тваринництва в Україні та молочної галузі зокрема, повідомляє agronews.ua.

Молочарство в Україні на сьогодні є під загрозою зникнення. Це пов’язано з тим, що Україна свого часу підписала угоду про нульові мита на імпорт продукції з Євросоюзу.

Крім того, катастрофічно зменшується місцеве поголів’я, і м’ясна галузь взагалі може зникнути протягом наступних двох років. Таку думку висловлювали аграрні асоціації.

«Ми повинні захищати український ринок, тому що ті, хто підписував угоду з Євросоюзом взагалі не читали, що вони підписували. Іноді наші іноземні колеги висловлюють позицію, що вони глибоко стурбовані, але при цьому наш ринок залишається незахищеним!» – досить емоційно сказав Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Повернення до списку