Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
17.12.2020

Романа Лещенка призначено Міністром аграрної політики та продовольства

1594202202-699-623x370.jpg

Верховною Радою України, під час четвертої сесії дев’ятого скликання 17 грудня 2020 року, було підтримано призначення Лещенка Романа Миколайовича Міністром аграрної політики та продовольства України. Про це повідомляє agronews.ua.

Доповідь щодо доцільності призначення кандидатури Романа Лещенка на посаду Міністра аграрної політики та продовольства України зробив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Також співдоповідь зробив Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський.

Депутатський корпус більшістю голосів проголосував за запропоновану кандидатуру Романа Лещенка на посаду Міністра аграрної політики та продовольства України.

Роман Лещенко народився 23 листопада 1988 році в селі Пеніжкове Христинівського району Черкаської області. У 2011 році здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікацію магістра права (диплом магістра з відзнакою).

У 2015 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Фінансово-правове регулювання офшорних механізмів», отримав диплом кандидата юридичних наук.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 червня 2020 р. № 643-р Лещенка Романа Миколайовича було призначено Головою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. На цій посаді Роман Лещенко перебуває посьогодні.

 


Повернення до списку