Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
04.11.2020

За програмою “5-7-9” бізнесу вже профінансовано майже 12,2 млрд грн

За останній тиждень банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 267 договорів на суму 600 млн грн.

Більше половини, а саме 57% (342 млн грн) від загальної суми  укладених за останній тиждень угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 16,5% (97 мільйонів гривень) – це видані інвестиційні кредити. І антикризові кредити під 3%  складають 26,5% (159 млн грн)

“Загалом від старту програми банки-учасники видали 5 114 позики на загальну суму у понад 12 мільярдів гривень. З них 8,8 мільярда - рефінансування попередньо отриманих позик. Найактивнішими учасниками програми залишаються підприємці із галузі сільського господарства, а це 57%. За регіональною класифікацією лідерами є Львівська, Харківська та Одеська області”, - наголосив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Лідерами за кількістю угод в рамках програми “Доступні кредити 5-7-9%” залишаються державні банки – на першому місці Приватбанк (1334 кредитів на загальну суму 946 млн грн); на другому місці Укргазбанк (832 кредити на загальну суму 1,1  млрд грн); і на третьому – Ощадбанк (751 кредит на суму понад 1 млрд грн).

Найбільші ж за сумою кредитні портфелі в рамках програми “Доступні кредити 5-7-9%” сформували комерційні банки. На першому місці все ще залишається Райффайзен Банк Аваль (2,9 млрд грн), ПУМБ на другому місці (1,6 млрд грн) і на третьому – Креді Агріколь  (1,5 млрд грн). 

Нагадаємо, Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 19-ма банками: АТ “Ощадбанк”, АБ “Укргазбанк”, АТ КБ “ПриватБанк”, АТ “Укрексімбанк”, АТ АКБ “Банк Львів”, ПАТ “ПУМБ”, АТ “БАНК АЛЬЯНС”, АТ “КРЕДОБАНК”, ПАТ “БАНК ВОСТОК”, АТ “Райффайзен Банк Аваль”, АТ “ТАСКОМБАНК”, АТ “Альфа-банк”, АТ “КБ «ГЛОБУС”, АТ “МЕГАБАНК”, АТ “ПОЛІКОМБАНК”, АТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”, АТ “ОТП Банк”, АТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК”, АТ “АГРОПРОСПЕРІС БАНК”.

Докладніше про те,  як приєднатися до програми читайте за посиланням: https://bit.ly/3fKPdWj


Повернення до списку