Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
07.10.2020

Закон про створення організації водокористувачів України планують запустити до 2021 року

002-623x370.jpg

Підготовлений закон про ОВК (Організації водокористувачів України) планується ухвалити на поточній сесії Верховної Ради та запустити в дію до наступного зрошувального сезону. Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України, пише agronews.ua.

“Депутати вже знають про це. Якість підготовки законопроекту – висока», – заявив голова Державного агентства водних ресурсів Валентин Шліхта.

Зі свого боку Глава держави підтримав таку законодавчу ініціативу та закликав якомога швидше направити проект закону до парламенту.

За результатами зустрічі Президент України доручить уряду до початку 2021 року опрацювати питання врегулювання нормативно-правової бази щодо передачі на довгострокове зберігання, використання, утримання та відновлення об’єктів інженерної інфраструктури водогосподарсько-меліоративного комплексу землекористувачам, які ведуть господарську діяльність на меліорованих землях, – йдеться у повідомленні.

Також до 1 січня 2021 року Кабмін має розробити концепцію щодо охорони та відновлення малих і середніх річок України.Повернення до списку