Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Мінекономіки виплатило аграріям 1,11 млрд грн за програмами державної підтримки в АПК 04.09.2020

Мінекономіки виплатило аграріям 1,11 млрд грн за програмами державної підтримки в АПК

Всього з бюджету на 2020 рік було виділено 4 млрд

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства виплатило аграріям за різними напрямами державної підтримки 1,11 млрд грн із 4 млрд, виділених з бюджету на 2020 рік. Про це повідомляється на сайті Мінекономіки. 

       За напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» аграріям вже виплачені компенсації на 784,9 млн гривень (з передбачених 1 млрд гривень).

У напряму «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» фактично сплачені відсотки за користування кредитами становлять 322,9 млн гривень (з передбачених 1,2 млрд гривень).

У міністерстві відзначили, що за напрямом «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» передбачено 380 млн гривень, їх фінансування почалося в серпні.

У напряму надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб-членів / голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування передбачено 20 млн гривень (фінансування почнеться з вересня).

     Надання кредитів фермерським господарствам (з Укрдержфонду): передбачено 67 млн ​​гривень (завершуються конкурсні відбори, фінансування почалося в серпні).

     За напрямами «Фінансова підтримка розвитку тваринництва і переробки сільськогосподарської продукції» передбачено 1 млрд гривень, «Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства» – передбачено 400 млн гривень.

 

 


Повернення до списку