Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
21.08.2020

ПРИВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

макет-листівки (1).jpg

Шановні колеги і співвітчизники!

Прийміть сердечні вітання з нагоди визначних державних свят — Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Ці величні дати втілюють в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення.

І саме прапор став символом незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. І сьогодні сучасні воїни-герої захищають цілісність держави під синьо-жовтими стягами!

День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми відстояли своє право продовжувати творити історію державності.

Наша незалежність – це могутній стимул сумлінною працею зміцнювати силу і славу Вітчизни. Адже запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді і високій відповідальності за доручену справу. Нині, як ніколи, ми маємо бути єдиними, а наші справи сповнені поваги до людської гідності, демократії і справедливості.

У ці урочисті дні від імені Президії НААН висловлюю слова глибокої вдячності усім представникам аграрної галузі, науковцям за щоденну копітку роботу, за ентузіазм і відданість своїй справі, за витримку, мудрість, любов до рідної землі і щире бажання бачити її заможною, а українські родини – щасливими.

Шановні колеги, саме завдяки вашій наполегливій праці, вашому творчому пошуку і ентузіазму в Україні збільшуються врожаї, створюються нові гібриди і сорти,  які гарантують агровиробникам впевненість у завтрашньому дні формують позитивний імідж аграрної України на світовому ринку. Разом ми докладаємо усіх зусиль для збереження родючості ґрунтів і чистоти водойм, для підвищення продуктивності тварин і птиці.

Попереду у нас багато роботи і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю зможемо максимально ефективно використовувати ресурси нашого краю.

Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя вашим родинам.
І нехай ваші любов до рідної землі, високий професіоналізм і надалі слугують національним інтересам і розквіту нашої держави.

Зі святом Вас! З Днем Незалежності, Україно!

З повагою

Президент Національної академії аграрних наук України

Ярослав ГадзалоПовернення до списку