Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Міжнародне освітнє стажування «Міжнародні проекти: написання, аплікування, управління та звітність» 15.07.2020

Міжнародне освітнє стажування «Міжнародні проекти: написання, аплікування, управління та звітність»

До участі в програмі стажування запрошуються освітяни, викладачі та адміністративний склад українських ЗВО, дослідники та науковці, студенти останніх років навчання, аспіранти, представники громадських організацій, органів самоврядування, держслужбовці.

Програма стажування передбачає 180 годин/6 кредитів ECTS

Форма участі: дистанційна (9 інтерактивних онлайн – занять, що проведуть експерти з проектного підходу з України, Польщі та Словаччини)

Робочі мови: польська, словацька (з перекладом), українська. Частина тем буде доступна для обговорення англійською мовою.

Під час стажування учасники/ці:

- попрацюють над кейсами “від ідеї до партнерського проекту” (детальніше в «Програмі стажування»)

- підготуються до подачі проектних заявок на актуальні конкурси протягом 2020 року

- отримають пропозиції щодо можливості навчання в докторантурах партнерських університетів

- ознайомляться з можливостями співпраці з партнерськими університетами в Польщі та Словаччині (презентація університетів та напрямків навчання, за якими можлива співпраця, можливості публікації в міжнародних партнерських виданнях)

 

В завершенні стажування учасники/ці отримають:

- Сертифікат учасника/ці міжнародного післядипломного стажування (podyplomowy staz miedzynarodowy) від Uczelni Nauk Spolecznych (Університет Суспільних Наук, Лодзь, Польща), 180 годин, 6 кредитів ECTS

- Сертифікат учасника/ці Міжнародної науково-практичної конференції

- Опрацьований «кейс» м’якого проєкту та рекомендації щодо його подачі до одного із представлених в програмі фінансових інструментів (Європейська комісія, Норвезький фінансовий інструмент, Вишеградський фонд тощо)

- Доступ до партнерських мереж в Європі для реалізації партнерських проєктів

- Пропозицію подачі наукових статтей для публікації в наукових виданнях партнерських університетів в Польщі та Словаччині

 Умови участі:

1. Подати завку на участь, заповнивши анкету учасника/ці ОНЛАЙН - http://ceasc.net/intership

2. Надіслати копію першої сторінки закордонного паспорту та фото/скан-копію квитанції про сплату оргвнеску на ел.скриньку cons.ceasc@gmail.com, в темі листа вказавши «Стажування 2020 та ваше ПІП»

Організаційний внесок становить еквівалент 150 євро та покриває витрати, пов’язані з участю в програмі стажування, участю в міжнародній конференції, підготовку документів для оформлення Сертифікатів участі в стажуванні та конференції, адміністрування проєкту та технічну підтримку учасників/ць впродовж реалізації програми стажування на дистанційній платформі польського партнерського університету
Реквізити для оплати надаються учаснику/ці після подачі Заявки на участь за курсом євро до гривні станом на день виставлення рахунку.

Після оплати оргвнеску учаснику/ці надається доступ до платформи дистанційного навчання, вступних матеріалів та статус «Учасника/ці стажування».

Програма стажування передбачає дистанційний компонент у форматі 9 інтерактивних онлайн-зустрічей, самостійну роботу та індивідуальні консультації.

Детальніше тут: http://ceasc.net/intership

Реєстрація -https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgEUWi7o4_S0vjkj2HGzNZAgznESQVsq3_yl9HMGHjVYK7SQ/viewform

 


Повернення до списку