Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Відбулось засідання робочої групи з питань імплементації «Нітратної директиви» в національне законодавство України 09.07.2020

Відбулось засідання робочої групи з питань імплементації «Нітратної директиви» в національне законодавство України

На цьому тижні відбулося засідання робочої групи з питань імплементації Директиви Ради 91/676/ЄЕС від 12 грудня 1991 р. про захист вод від забруднення, спричиненого нітратами з сільськогосподарських джерел в національне законодавство України. Співголовами цього заходу були ВИСОЦЬКИЙ Тарас Миколайович, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, та СТАВЧУК Ірина Іванівна, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України. Основним питанням порядку денного було обговорення та схвалення покрокового плану імплементації «Нітратної директиви». Заплановано проведення засідання з обговорення проектів Методики визначення зон, вразливих до накопичення нітратів та Кодексу найкращих сільськогосподарських практик. 

Снимок2.JPG

До складу міжвідомчої робочої групи з питань імплементації «Нітратної директиви» та для професійного обговорення запропонованих документів включено завідувача лабораторії польових досліджень з добривами та управління якістю продукції Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» РЕВТЬЄ-УВАРОВУ Аліну Вікторівну.

Повернення до списку