Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
На Буковині готують масштабну евакуацію через паводок 26.06.2020

На Буковині готують масштабну евакуацію через паводок


Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у своєму відеозвернення у Facebook закликав мешканців області, які проживають неподалік річки Прут та її приток, підготуватись до можливої евакуації. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

“Максимальне підняття води буде відбуватися від 9 години вечора 23 червня до 3 години ранку 24 червня, а також паводок затримається щонайменше на добу, спадання води почнеться тільки з 25 червня. Така обставина спровокує ситуацію, коли маленькі притоки річки Прут не зможуть впадати до неї та будуть виходити з берегів”, – сказав Осачук.

Також у зоні ризику перебуває кілька десятків вулиць Чернівців у чотирьох мікрорайонах міста. Назви вулиць та районів можливого підтоплення оприлюднив у Facebook Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

Мер міста теж закликав населення цих районів підготувати необхідні речі, документи, цінності, ліки, мінімально необхідні харчі.

Крім того, у разі підтоплення міський голова просить мешканців відключити газ, електроенергію, перекрити воду, зачинити вікна, двері та взяти з собою підготовлені речі.

“Про одержану інформацію повідомте сусідів, надайте допомогу людям похилого віку та хворим, виходьте на підвищені місця. За будь-яких обставин не панікуйте та будьте організованими!”, – додав Каспрук.

 


Повернення до списку