Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Уряд  утворив окреме Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів 27.05.2020

Уряд утворив окреме Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів

Кабінет міністрів на засіданні 27 травня утворив Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

 

Про це повідомив Укрінформ з посиланням на сторінку Facebook Василя Мокана, представника уряду у Верховній Раді.

"Кабінет міністрів прийняв постанову щодо створення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів. Цією ж постановою пропонується перейменувати Міністерство енергетики та захисту довкілля України на Міністерство енергетики України", - написав Василь Мокан.

Таким чином, за його словами, будуть створені два окремі міністерства. Обидва міністерства є правонаступниками прав та обов'язків Міністерства енергетики та захисту довкілля у відповідних сферах, підкреслив Мокан.

Представник уряду в парламенті також зазначив, що забезпечення діяльності Міністерства енергетики та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів здійснюється в межах видатків, передбачених на забезпечення діяльності Міністерства енергетики та захисту довкілля у відповідних сферах у поточному році.

Проєкт відповідного рішення ухвалено з одноденним доопрацюванням.

Проєкт постанови під час засідання уряду презентувала в. о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець.

"Міністерством енергетики та захисту довкілля розроблено проєкт постанови "Деякі питання оптимізації системи органів виконавчої влади". Метою проєкту є оптимізація системи центральних органів виконавчої влади шляхом розмежування повноважень у сфері навколишнього середовища та енергетики, що дасть змогу комплексно формувати державну політику у цих сферах та уникнути конфлікту інтересів при реалізації державної політики", - сказала Буславець.

За її словами, інституційна спроможність Міністерства енергетики та захисту довкілля унеможливлює належний рівень формування та реалізації державної політики у сферах енергетики та захисту довкілля.

"Це призводить до неузгодженості та конфлікту інтересів", - додала Буславець.


Повернення до списку