Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Державна реєстрація ветеринарних лікарських засобів стане безстроковою 08.05.2020

Державна реєстрація ветеринарних лікарських засобів стане безстроковою

Згідно із законопроєктом №3318 "Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин", державна реєстрація ветеринарних лікарських засобів стане безстроковою (раніше реєстрація здійснювалася на 5 років, після чого потрібно було пройти процедуру перереєстрації). Окремо будуть визначати особливості державної реєстрації генеричних, гібридних, комбінованих, гомеопатичних ветеринарних лікарських засобів тощо.

Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на agropolit.com.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко каже, що обіг та застосування ветеринарних лікарських засобів буде дозволено лише за умови їх державної реєстрації (за винятком деяких випадків, чітко визначених проєктом закону).

Є суттєві зміни у питанні допуску суб’єктів господарювання на ринок ветеринарних лікарських засобів. Зокрема, запроваджується вимога щодо ліцензування виробництва, імпорту, оптової і роздрібної реалізації ветеринарних лікарських засобів.

Проєкт закону №3318 також визначає вимоги до маркування (як на первинному так і на вторинному пакуванні) ветеринарних лікарських засобів. Всі ці вимоги є ідентичними вимогам, які містить законодавство ЄС.

Буде визначено перелік із категорій ветеринарних лікарських засобів, котрі можуть відпускатися виключно за рецептом.

Сергій Глущенко наголошує, що законопроєкт №3318 «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин» «вирівнює» наше регулювання із європейським.


Повернення до списку