Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Науковці Інституту зрошуваного землеробства НААН взяли участь у Херсонському міжнародному економічному форумі «Таврійські горизонти» 04.05.2020

Науковці Інституту зрошуваного землеробства НААН взяли участь у Херсонському міжнародному економічному форумі «Таврійські горизонти»

Вперше щорічний міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який проводиться на Херсонщині понад 10 років поспіль, відбувся з використанням можливостей глобальної мережі Інтернет. Форум було присвячено обговоренню перспектив розвитку різних секторів економіки в умовах карантину і після його завершення. Зокрема, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов інформував про програми підтримки бізнесу.

Думками та напрацюваннями щодо шляхів виходу з карантину, можливими його наслідками та способами зменшення негативного впливу поділились з учасниками форуму представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерства інфраструктури України. Про хід процесу приватизації в умовах COVID-19 розповів голова Фонду державного майна України.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха інформував про законодавчі ініціативи Верховної Ради України для полегшення виходу з кризи економіки держави.

Учасниками форуму були запропоновані антикризові заходи на регіональних рівнях для створення в Херсонській області сприятливого інвестиційного клімату. Відбувся обмін досвідом з представниками із-за кордону, обговорено проблемні питання введення ринку землі в Україні та визначено перспективи розвитку туризму.


Повернення до списку