Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Названо новий перспективний ринок для експорту української курятини 22.04.2020

Названо новий перспективний ринок для експорту української курятини

Аналітики прогнозують, що африканський ринок курячого м’яса вимагатиме більше продукції, і до 2030 року досягне 11 млн тонн, повідомляє IndexBox. Про це пише agronews.ua.

Споживання м’яса птиці в Африці зростає. Найбільше воно збільшується у ПАР – 2,1 млн тонн, Марокко – 720 тис. тонн, Єгипті – 1,1 млн тонн. На ці країни припадає половина всього спожитого м’яса серед країн Африки.

Також перспективними є Конго і Демократична Республіка Конго, Ангола, Алжир, Гана, Лівія, Нігерія, Малаві, Туніс, які сукупно складають 27% споживання м’яса птиці на континенті.

У вартісному вираженні найбільшими ринками курячого м’яса в Африці були Марокко ($ 1,1 млрд), Єгипет ($ 1,8 млрд) і Південна Африка ($ 3,3 млрд). Сукупно це 54% всього ринку.

Експерти пророкують збільшення споживання курятини протягом наступного десятиліття. При цьому власного виробництва м’яса птиці на континенті недостатньо для покриття зростаючого попиту. В середньому Африка імпортує близько 2 млн тонн цього продукту.

При цьому найбільш високий рівень споживання курячого м’яса на душу населення в 2018 році були: Конго (23 кг на людину), Південно-Африканська Республіка (36 кг на людину) і Лівія (39 кг на людину).


Повернення до списку