Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
22.07.2019

"Укрзалізниця" хоче налагодити логістику та продаж зернових вантажів

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу компанії, таку ініціативу обговорили представники перевізника з членами Асоціації фермерів та приватних землевласників України.  

"Об’єднання невеликих партій цих вантажів дозволить малим фермерам залишитися на ринку та отримувати справедливу вартість за свою продукцію, дасть можливість бути конкурентними, оновлювати та розвивати свою матеріально-технічну базу, започатковувати та розвивати більш глибоку переробку. Відповідно, нарощувати експортний потенціал країни", - розповів директор з розвитку бізнесу "Укрзалізниці" Андрій Рязанцев. 

Крім того, він зазначив, що на сьогоднішній день перевезти весь зібраний впродовж пікового місяця врожай, як цього хочуть трейдери, "Укрзалізниця" не зможе, адже перевезення мають бути розплановані рівномірно. 

"Фізично перевізник у пікові періоди не зможе вивезти весь урожай за місяць. Ми повинні зробити таким чином, щоб везти 12 місяців на рік. Потрібно рівномірно використовувати вагонний парк. Адже маємо провальні місяці за зерновозами, коли вони взагалі не використовуються й навіть застосовуються для перевезення інших вантажів", - додав Рязанцев. 


agroconf.org


Повернення до списку