Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
19.02.2019

Компанія, яка працює в IT та будівництві, відкрила неподалік Рівного ферму равликів

У Понеблі Рівненського району група компаній «Реноме» з минулого року вирощує равликів. Багатих на білок молюсків з Рівненщини експортують за кордон.

«Реноме» працює у галузях IT, будівництва та девелоперства. Окрім того, у структурі є рибгосп. Як з’явилася еко-ферма, розповіла генеральна директорка групи компаній «Реноме» Надія Гладкевич:

Рибгосп з’явився давно і це була емоційна покупка чоловіків-власників «Реноме», які любили риболовлю. Ми купували готову компанію, але у дуже занедбаному стані. Згодом вивели рибгосп на нормальний стан, проте останніми роками ставкову рибу з ринку все більше витісняє морська, яка менше хворіє, яку краще зберігати та легше переробляти.

Оскільки потреба у ставковій рибі меншає, ми почали думати, чим би додатковим можна було завантажити працівників рибгоспу. Тому торік з’явилася ідея ферми равликів, тим паче, що «Реноме» проповідує екологічні цінності. В Україні немає культури споживання багатих на білок равликів, тому поки що ми орієнтуємося на закордонний ринок. Равликові ферми – дуже непростий бізнес. Сказати точно, що ми і надалі ним будемо займатися, не можу. Прибутків поки цей бізнес не приніс, але нас хвалять експерти.


rivnepost.rv.ua


Повернення до списку