Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
12.02.2019

УКРАЇНСЬКИМ АГРАРНИМ ВЧЕНИМ США ВИДІЛИТЬ ГРАНТ НА $ 57 ТИС

Проекти від спільних груп американсько-українських дослідників, що спеціалізуються на сільськогосподарських науках фонд приймає до кінця зими. Американський фонд CRDF Global і Міністерство освіти та науки України оголосили про проведення Конкурсу спільних досліджень у сфері АПК та альтернативної енергетики. Повідомлення CRDF Global.

До 28 лютого фонд CRDF Global приймає проекти від спільних груп американсько-українських дослідників, що спеціалізуються на сільськогосподарських науках.

Конкурс передбачає проекти по 2-м підкатегоріям:

– сільськогосподарські біотехнології — включаючи патологію рослин, генну інженерію, молекулярні маркери і діагностику, а також способи, які можуть зменшити і/або усунути наявність хвороб рослин;

– альтернативна енергетика — включаючи інженерні, нанотехнології, біохімію, мікробіологію і різні дослідження в даній області.

Переможці конкурсу в сумі отримають $72 тис.: $50 тис. — від CRDF Global і $7 тис. — від Міністерства освіти та науки. Українським вченим нададуть $57 тис. на 12 місяців дослідження, а американській стороні виділять $15 тис.

За матеріалами: AgroPortal
Повернення до списку