Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
16.11.2018

Україна розширить напрями співпраці із Світовим банком в розвитку аграрного сектору

13 листопада в Києві відбулася зустріч першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка з директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України               Сату Кахконен щодо реалізації проекту «Прискорення інвестицій у сільське господарство України». Про це інформує прес-служба Мінагрополітики.

За словами директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен, дедлайн для запуску Проекту встановлено на лютий 2019 року.

Серед попередньо визначених аграрних компонентів реалізації Проекту: гармонізація українського законодавства до вимог ЄС, удосконалення системи держпідтримки сільського господарства, стимулювання диверсифікації виробництва аграрного сектору,  розвиток сільських територій, посилення спроможності у сфері безпеки харчових продуктів, вирішення логістичних питань, поліпшення якості землекористування, покращення управління водними ресурсами, покращення доступу до сільськогосподарських ресурсів, удосконалення доступу до фінансових ресурсів та інструментів управління ризиками.

Орієнтовний обсяг фінансування для реалізації всіх заходів в межах Проекту – 753 млн доларів США.


Повернення до списку