Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
05.11.2018

В Україні діє нова інституція підтримки розвитку малого бізнесу

Нещодавно при Мінекономрозвитку створено  Офіс розвитку малого та середнього підприємництва (МСП). Офіс розвитку МСП працює як консультативно-дорадчий орган при міністерстві  для надання підтримки підприємцям. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

В Україні визначено, що малий та середній бізнес є одним з наріжних каменів, які забезпечують економічне зростання України. Створення Офісу розвитку МСП - один з елементів  програми підтримки малого підприємця. Офіс відіграватиме ключову роль у підвищенні внутрішньої та міжнародної конкурентоспроможності українських МСП та фізичних осіб-підприємців в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.

Завданням Офісу розвитку МСП є розробка програм підтримки малого та середнього бізнесу, зокрема, полегшення доступу до фінансування та розвиток інфраструктури підтримки МСП у регіонах. Важлива увага приділятиметь розвитку підприємництва в сільській місцевості, зокрема через механізм часткового гарантування кредитів

Крім того, на наступний рік Офіс реалізує пілотні проекти із запуск мережі центрів підтримки підприємництва (ЦПП) на регіональному та місцевому рівнях; створення Державного інформаційного порталу для малого і середнього бізнесу, який забезпечить доступ до інтегрованої інформації про наявні програми фінансової та навчальної підтримки; інституцій; створення Програми навчальної та фінансової підтримки стартапів; створення інформаційного довідника для підприємців-початківців.


Повернення до списку