Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
03.10.2018

Понад 70 % об’єднаних територіальних громад України отримали землю сільськогосподарського призначення

 

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру інформує, що станом на 1 жовтня 2018 року 479 об’єднаних територіальних громад отримали у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів загальною площею понад 938,7 тис. гектарів. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

В результаті 72 % ОТГ в різних областях України вже  отримали належним чином оформлені земельні ділянки із кадастровими номерами, чіткими межами, які приймають  на баланс. Тепер саме органи місцевого самоврядування забезпечать їх ефективне використання.

Наприклад, у Львівській області цього року  24 обєднаним територіальним громадам вже передано у комунальну власність понад 24,4 тис. гектарів.

Відзначимо, що ініційована Президентом України Петром Порошенко реформа децентралізації демонструє позитивні результати, що дозволяє підвищити якість життя і ефективніше використовувати національні ресурси для забезпечення розвитку аграрного сектору та сільських територій.


Повернення до списку