Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
24.09.2018

Системна державна підтримка аграріїв стимулює розвиток виробництва

19 вересня в Києві  були презентовані проміжні результати реалізації програм державної підтримки сільськогосподарських виробників в поточному році.  Про це інформує прес-служба Мінагрополітики.

За словами першого заступника Міністра аграрної політики України Максима Мартинюка,  ступінь освоєння коштів за програмами є нерівномірним, однак уже згенерував позитивні ефекти в галузі. 

На запити представників галузі уряд оперативно вносить необхідні зміни в структуру програм та удосконалює їх, адже більшість з них розраховані на тривалий період та підтримують галузі з довгим циклом виробництва.

В аграрному секторі завдяки системній підтримці, яку ініційовано Президентом України, фіксуються позитивні зрушення: на 37% збільшено обсяги придбання техніки, створено тисячі нових робочих місць (зокрема, у садівництві – 1 тис. постійних та 5 тис. сезонних робочих місць), стабілізовано кількість поголів’я ВРХ у підприємствах, відбувається детінізація, введено в експлуатацію 25 нових тваринницьких комплексів, з’явились тисячі гектарів нових насаджень садів та виноградників.


Повернення до списку