Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
07.09.2018

Підписано Декларацію про наміри щодо створення нової макрорегіональної стратегії ЄС для розвитку Карпатського регіону України

5 вересня Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав Декларацію про наміри щодо створення нової макрорегіональної стратегії ЄС для розвитку Карпатського регіону України, Польщі, Угорщини та Словаччини. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Стратегія відкриває нові можливості для країн у забезпечення конкурентоспроможності, реалізації регіональних програми для пріоритетного розвитку країн та проектів агроекологічного, туристичного та інфраструктурного напрямів. Крім того, агропромисловий потенціал чотирьох країн дозволяє забезпечити синергійний розвиток виробництва та сільських територій для внесення значного внеску у  забезпеченні глобальної продовольчої безпеки.

Посилена співпраця у реалізації транскордонних проектів є важливим пріоритетним напрямом державної політики протягом останніх чотирьох років, які ініціював Президент України Петро Порошенко.


Повернення до списку