Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Україна зможе постачати більше аграрної продукції на ринок Туреччини 11.09.2017

Україна зможе постачати більше аграрної продукції на ринок Туреччини

08.09.2017 | 16:01 
 МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ  Українські виробники отримали можливість постачати на ринок Туреччини додаткові обсяги аграрної продукції. 
Це стало можливим завдяки окремим рішенням Уряду Туреччини щодо збільшення квот і зменшення ввізного мита. Зокрема, серед них рішення щодо імпорту в рамках тарифної квоти продукції тваринництва у відповідних обсягах із застосовуванням нульових ставок. Іншим рішенням Кабінету Міністрів Турецької Республіки було застосовано знижені митні ставки на окремі імпортовані товари тваринницького та агропромислового комплексу. 
Загалом Урядом Турецької Республіки було зменшено мито на імпорт худоби до 26%, на імпорт туш великої рогатої худоби до 40%, а також встановлено зниження митних ставок для деяких видів імпорту пшениці та ячменю з країн ЄС та інших країн до 35-45%. Мито на імпорт кукурудзи зменшилось з 130 до 25%. Зацікавлені українські установи і компанії щодо експорту відповідної продукції до Турецької Республіки в разі необхідності можуть звертатись до Посольства України в Туреччині. 
Посольство готове надати підтримку та сприяти встановленню контактів і налагодженню взаємодії з місцевими профільними установами, у межах компетенції. 


Довідково 
Контактна інформація посольства України в Турецькій Республіці 
Санджак Махаллесі, вул. 512, №17, Чанкая / Анкара, 06550 Туреччина 
tel: 441 54 99, 440 52 89, fax: 440 68 15  
Konsolosluk Subesi tel/fax: 440 53 00 e-mail: emb_tr@mfa.gov.ua ukremb@turksatkablo.net www.mfa.gov.ua/turkey

Повернення до списку