Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Кабмін оголосив конкурс на зайняття вакантної посади голови Державного агентства рибного господарства. 08.09.2017

Кабмін оголосив конкурс на зайняття вакантної посади голови Державного агентства рибного господарства.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну від 6 вересня 2017 року № 611-р. 
«Відповідно до частини другої статті 23 Закону України "Про державну службу" оголосити конкурс на зайняття вакантної посади голови Державного агентства рибного господарства з визначенням умов проведення конкурсу згідно з додатком», ― йдеться в документі. 
Згідно з повідомленням, посадовий оклад голови Держрибагентства становитиме 13 тис. гривень. Також передбачається надбавка до посадового окладу за ранг, інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу», додаткові стимулюючі виплати у вигляді надбавки за інтенсивність праці та надбавки за виконання особливо важливої роботи відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року №15. 
Призначення на посаду відбувається строком на п’ять років, якщо інше не передбачено законом, з правом повторного призначення на ще один строк або подальшого переведення за пропозицією Комісії з питань вищого корпусу державної служби на рівнозначну або нижчу посаду до іншого державного органу.

Повернення до списку