Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Оголошено конкурс інноваційних проектів у плодоовочівництві 01.12.2016

Оголошено конкурс інноваційних проектів у плодоовочівництві

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (далі-UHBDP) оголошує про початок прийому заявок на отримання зустрічного гранту, який буде наданий на конкурсній основі для реалізації проекту, пов’язаного з інноваціями в галузі захисту навколишнього cередовища, які представляють цінність для виробництва плодоовочевої продукції і післязбиральної обробки.

Конкурс спрямований на просування, адаптацію та вдосконалення способів захисту навколишнього середовища, послуг і практик. успішні кандидати отримають безповоротну фінансову допомогу розміром не більше 50 тис. дол. США у гривневому еквіваленті за умови, що власна фінансова участь здобувача буде становити не менше суми фінансової підтримки з боку проекту (1:1).

Географія конкурсу: Херсонська, Одеська, Миколаївська та Запорізька області, а також міста Київ, Львів та Дніпро.

Види ініціатив: ініціативи повинні бути спрямовані на створення доданої вартості за допомогою використання інноваційних рішень, послуг та практик. Ідеальні кандидати офіційно зареєстровані фермери, малі та середні підприємці.

Цей грант не має на увазі науково-дослідницьку діяльність, а скоріше надає можливість протестувати застосування інноваційних рішень щодо захисту навколишнього середовища. переваги надаються рішенням, які можуть бути використані іншими і створюють довгострокову цінність.

Крайній термін подачі заявок: 16 грудня 2016 року 17:00.

Крім того, UHBDP анонсує проведення безкоштовної серії он-лайн семінарів на тему: “Ланцюжки постачання для свіжих овочів та фруктів в існуючих умовах українського ринку” за наступним розкладом:

1. 08.12.2016 - додана вартість для свіжих овочів та фруктів;

2. 21.12.2016 - споживчі переваги під час вибору свіжих овочів та фруктів;

3. 11.01.2017 - холодний ланцюжок для свіжих овочів та фруктів;

4. 25.01.2017 - категорійний менеджмент та з’єднання сировини для створення логістичних партій.

Детальну інформацію щодо грантової програми, умов реєстрації та щодо участі в он-лайн семінарах можна дізнатися на сайті проекту www.UHBDP.ORG або у контакт-центрі за номером тел.: 0-800-500-184 (дзвінки безкоштовні для стаціонарних та мобільних операторів).


Повернення до списку