Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Круглий стіл «Перспективи розвитку Національного генбанку рослин України» 22.11.2016

Круглий стіл «Перспективи розвитку Національного генбанку рослин України»

18 листопада 2016 року на базі Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН у Національному центрі генетичних ресурсів рослин України (м. Харків) було проведено круглий стіл «Перспективи розвитку Національного генбанку рослин України». Захід проведено спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Національної академії аграрних наук України.

У роботі круглого столу прийняли участь представники: Харківської обласної державної адміністрації, Північно-східного наукового центру, Національної академії наук України, вищих навчальних закладів, насіннєвих асоціацій України, науково-виробничих та насінницьких фірм.

Під час обговорення учасниками круглого столу було розглянуто комплекс питань, пов’язаних із досягненнями і перспективами розвитку, ефективного використання, збагачення, підтримання у живому стані генофонду Національного банку генетичних ресурсів рослин України, як об’єкту національного наукового надбання.

Як доповідачі, так і учасники круглого столу, що прийняли участь в обговоренні проблем, висловили свої пропозиції та побажання щодо конструктивних вирішень піднятих на круглому столі питань і постановили про необхідність тісної співпраці установ різних міністерств і відомств, приватних фірм у формуванні та веденні Національного генбанку рослин України й підвищення ефективності його використання у селекційних, наукових, навчальних та інших програмах, законодавчого забезпечення та міжнародного співробітництва.

 

 

 


Повернення до списку