Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Хочу, щоб через якісну освіту та розвиток науки ми зсередини змінили нашу країну, - Прем'єр-міністр під час зустрічі із вченими 27.09.2016

Хочу, щоб через якісну освіту та розвиток науки ми зсередини змінили нашу країну, - Прем'єр-міністр під час зустрічі із вченими

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із вченими щодо проблемних питань наукової сфери у понеділок.

"Держава має інвестувати в науку – це інвестиція. Але ця інвестиція має бути успішною. У нас все для цього є, – заявив Володимир Гройсман. – Наука, інновації дозволять нам рухатися вперед, виходити зі стану важких проблем і випробувань".

Голова Уряду виступив за формування системного погляду щодо реформування академічної сфери в Україні.

"Українська наука сьогодні потребує якісного діалогу, у тому числі з владою, - зазначив він. - Нам потрібно з вами дати відповідь на те, які нам потрібно ресурси, як ми будемо їх використовувати, яка має бути система взаємодії влади, науковців, Академії наук, що буде показником нашої співпраці, а не тільки суми коштів, які ми направляємо на ту чи іншу галузь".

Учасники зустрічі обговорили сучасний стан наукової сфери та академічної науки в Україні, основні проблеми галузі, пропозиції щодо зміни ситуації. Науковці, зокрема, наголосили на необхідності зміни системи фінансування науки, а також забезпечення взаємодії бізнесу із наукою.

"Я хочу, щоб Україна була сильною. Щоб ми змогли реально зсередини змінити нашу країну, через якісну освіту, через вимоги до наших студентів, через те, щоб в професійно-технічній освіті готували фахівців, яких потребують сьогодні на ринку праці, через те, щоб ми науку перевели на прикладні рейки, де до неї долучиться бізнес", – підкреслив Прем’єр-міністр.

У нараді взяли участь члени Уряду, народні депутати України, члени Національних академій наук України, представники вищих навчальних закладів, підприємств та громадських організацій.

Джерело: Урядовий портал


Повернення до списку