Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
22.09.2016

Мінагрополітики ініціює системну боротьбу з корупцією у відомстві й запускає платформу #CrushCorruption

Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціює системну боротьбу з корупцією у відомстві й запускає платформу #CrushCorruption для швидкого реагування на факти хабарництва в агросекторі.

Кожен фермер чи працівник агросектору, поставши перед фактом хабарництва в профільних держорганах, може залишити повідомлення на сайті crushcorruption.org. Для збору громадянських звернень на сайті створена зручна коротка форма, де слід зазначити, хто, коли і за яких обставин вимагав хабара. Сектор запобігання та виявлення корупції Мінагрополітики ретельно розгляне кожне звернення і передасть його до відповідних правоохоронних органів.

«Закликаю усіх не бути байдужими і не боятися відкрито заявляти про тих, хто порушує закон. Саме для цього ми створили платформу #CrushCorruption. Моя позиція чітка і жорстка – корупціонери мають бути покарані. Ми будемо опрацьовувати всі запити, і щомісяця обіцяю звітувати за результатами роботи. Уся отримана інформація щодо ймовірних порушень буде скерована до правоохоронних органів», – так прокоментував запуск проекту очільник Мінагрополітики Тарас Кутовий.

Повідомити про факти хабарництва в структурах відомства можна не тільки на сайті, а й за телефонами гарячої лінії – 0 800 502 410, кол-центру Міністерства – (044) 278 47 76 та відділу публічної інформації, взаємодії з Кабміном і розгляду звернень громадян – (044) 279 84 74.

Також інформацію про корупційні дії можна надсилати на електронну адресу: zvg@minagro.gov.ua

Джерело: МінАПК


Повернення до списку