Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
 Відкрито прийом заявок на премію в галузі сталого розвитку 11.04.2016

Відкрито прийом заявок на премію в галузі сталого розвитку

Стань номінантом премії "Green Talents", презентуй в Німеччині своє дослідження і отримай доступ до ексклюзивної дослідницької мережі "зелених" партнерів проекту.

Концепція сталого розвитку полягає в дотриманні балансу між соціально-економічними потребами та необхідністю зберігати навколишнє середовище як для сьогоднішнього, так і для майбутніх поколінь людства. У цьому році в рамках ініціативи Федерального міністерства науки і освіти Німеччини (BMBF) - "Рік Науки 2016-2017", присвяченій темі "Моря і Океани" - премія “Green Talents” буде сфокусована на проблемі кліматичних змін на нашій планеті, забруднення атмосфери, надлишкової риболовлі в океанах та інших великих природних ресурсах. Вивчення цієї теми, як і багатьох інших питань, що стосуються стану навколишнього середовища, вимагають сьогодні кооперації в дослідженнях на міжнародному рівні.

"Green Talents" - міжнародний форум перспективних досліджень в галузі сталого розвитку був заснований в 2009 році Федеральним міністерством науки і освіти Німеччини з метою сприяти поширенню інноваційних "зелених" ідей в різних дослідницьких областях. Щороку 25 молодих дослідників нагороджуються премією "Green Talents" під патронажем Міністра Йоханни Ванка (Johanna Wanka).

Сьогодні вже 157 молодих дослідників і вчених з 46 країн світу були відзначені премією за виняткові досягнення і внесок до сталого розвитку місцевих спільнот і країн.

Лауреати премії вибираються журі, до складу якого входять відомі німецькі експерти, які володіють унікальними знаннями і є науковою елітою країни.

Премія "Green Talents" 2016 - це:

Повністю спонсорована поїздка на двотижневий Science Forum 2016, де лауреати зможуть:

  • відвідати провідні німецькі наукові та дослідні об'єкти, де місцеві експерти поділяться з учасниками туру унікальною інформацією;
  • провести особисті зустрічі з найцікавішими німецькими вченими, щоб обговорити з ними можливості для подальшої кооперації і спільних досліджень;
  • взяти участь у 2-ій і найбільшій конференції Green Talents Alumni в Берліні (27-28 жовтня 2016) і скористатися унікальними можливостями партнерської мережі "Green Talents alumni network".
Провести до 3-х місяців у Німеччині в 2017 році з метою проведення дослідження в одному з вибраних лауреатом інститутів.

Щоб отримати додаткову інформацію про проект, будь ласка, відвідайте сторінку www.greentalents.de або подивіться відео за посиланням (англ.) http://greentalents.de/videos-2016.php

Терміни подачі заявок - до 24 травня 2016 р. 14:00 GMT\12:00 CET


Повернення до списку