Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Україна та Німеччина поглиблять співпрацю в аграрній сфері 18.01.2016

Україна та Німеччина поглиблять співпрацю в аграрній сфері

Україна зацікавлена у розвитку двостороннього співробітництва з Німеччиною у сфері сільського господарства. Зокрема, мова іде про поглиблення співпраці з Німеччиною у сферах біоенергетики, ветеринарної медицини, фітосанітарії, насінництва та охорони прав на сорти рослин.

Про це під час зустрічі з державним секретарем Федерального міністерства харчування, сільського господарства та захисту прав споживачів ФРН Петером Блейзером, зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, повідомила прес-служба українського відомства.

Український міністр відзначив важливість двосторонньої співпраці в рамках міжнародних проектів, в першу чергу практичного галузевого спрямування.

«Мова йде про Проект "Надання консультацій Україні з аграрної торгівлі в рамках поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною", проект у сфері екологічного землеробства, проект для ознайомлення з технологіями ефективного, рентабельного і сталого господарювання у сільськогосподарських підприємствах з використанням техніки німецького виробництва, проект економічної кооперації з підприємствами німецької аграрної економіки та проект щодо створення Спеціалізованого союзу або асоціації в Україні на прикладі Німецького селянського Союзу», — зауважив міністр.

За його словами, спільні зусилля спрямовані на якнайшвидшу реалізацію зазначених проектів. «Зокрема, Мінагрополітики України та Федеральне міністерство продовольства і сільського господарства Німеччини ще 10 листопада 2015 року підписали протокол про наміри щодо двостороннього проекту співробітництва «Надання консультацій Україні з аграрної торгівлі в рамках поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною». В рамках проекту передбачається надання інформації українським експортерам стосовно вимог ПВЗВТ, наприклад, стосовно процедур митниці та квот, технічних вимог, статистичних даних, пільгових механізмів. Проект розрахований на 3 роки. Старт проекту передбачений у 1 кварталі 2016 року», — додав Олексій Павленко.

Читати далі: Agravery


Повернення до списку