Національна академія аграрних наук України Науково-методичний і координаційний центр з наукових проблем
розвитку АПК України
UA EN
Електроенергію для зрошування оплачуватимуть за пільговим тарифом — Павленко Опубликовать в twitter.com  Поделиться ВКонтакте  Поделиться в Facebook  Добавить в Google+  Поделиться В Моем Мире  Опубликовать в своем блоге livejournal.com oroshenie_1 2016 > 14.01.2016

Електроенергію для зрошування оплачуватимуть за пільговим тарифом — Павленко Опубликовать в twitter.com Поделиться ВКонтакте Поделиться в Facebook Добавить в Google+ Поделиться В Моем Мире Опубликовать в своем блоге livejournal.com oroshenie_1 2016 >

Мінагрополітики розробляє заходи для скорочення витрат електроенергії та зниження плати за неї господарствами, що використовують системи поливу.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, передає прес-служба відомства.

«Необхідно перевести оплату електроенергії для подачі води на зрошення за тарифами для І класу споживачів та здійснювати полив у нічний час з оплатою електроенергії за пільговими тарифами», — наголосив посадовець.

За підрахунками міністерства, це дасть змогу зекономити на електроенергії до 50%.

Нагадаймо, площі поливу із майже 2,3 млн га в 1990 скоротились до 473 тис. га в 2015 (без Криму). В південному регіоні з 1,68 млн га зрошуваних земель в 2014—2015 роках поливалося 450 тис. га (27%). З них 292 тис. га — на Херсонщині.

Читати далі: Аграрний бюлетень


Повернення до списку